Kontakti

Kako stopite v stik z nami?

Centrala

Tel.: +386 (0)1 836 70 56
Tel.: +386 (0)1 836 76 06
Fax: +386 (0)1 836 70 40
E-mail: info@riko-ekos.siriko.ekos@siol.net

 

Direktor

Aleš Knavs - vodja prodaje 
Tel.: +386 (0)1 836 70 56
Fax.: +386 (0)1 836 70 40
Gsm.: +386 (0)41 915 010
E-mail: info@riko-ekos.si

Pomočnik direktorja

Marko Marjanovič

Gsm.: +386 (0)31 371 782
E-mail: marko.marjanovic@riko-ekos.si

 

Projektni vodje

Sebastian Zobec
Vodja tehničnega oddelka, vodja letno-zimskega programa 
Gsm: +386 (0)41 769 311
E-mail: sebastian.zobec@riko-ekos.si

Dejan Gregorič
Program zimska oprema in mehanizacija
E-mail: dejan.gregoric@riko-ekos.si

 

Igor Knavs 
Vodja programa ekologija
Gsm: +386 (0)31 204 729
E-mail: igor.knavs@riko-ekos.si

Andrej Dobaja
Ekologija
Gsm: +386 (0)51 386 389
E-mail: andrej.dobaja@riko-ekos.si

Rus Leon
Vodja programa strojev za razrez / giljotine
Gsm: +386 (0)31 776 617
E-mail: leon.rus@riko-ekos.si

Debeljak Nejc
Vodja programa balirke
Gsm: +386 (0)41 206 864 
E-mail: nejc.debeljak@riko-ekos.si

Bogdan Šega 
Gsm: +386 (0)41 552 972
E-mail: sega.bogdan@riko-ekos.si

 

Nabavna služba

Maruša Debeljak
Gsm: +386 (o)31 240 428
E-mail: nabava@riko-ekos.si

 

Računovodstvo in finančna služba

Ana Levstek Knavs
Gsm: +386 (o)41 959 810
E-mail: ana@riko-ekos.si